Kurumsal

Hakkımızda

SAKA HOLDİNG 1988 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. İşletmesini son teknolojiyle donatan SAKA HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN SAKA elyaftan, kumaşa entegre üretim yapan kapasitesine ulaşırken, sırasıyla örme, kumaş boya, apre ve baskı tesislerini faaliyete geçirmiştir.

Bu süreç dahilinde iç ve dış pazarlarda satış ağını ve lider konumunu her geçen gün güçlendirerek büyümektedir. Kurmuş olduğu fabrikada çok kısa zamanda azmi ve özverileri sayesinde; başta Yönetim Kurulu Başkanı olmak üzere ve ekip arkadaşlarıyla başarılarını en üst seviyeye birlikte taşımayı basarmışlardır.

SAKA HOLDİNG; doğayla bütünleşmiş, yenilikçi ve sürdürülebilir çevre yaklaşımları çerçevesinde faaliyet gösterir.

İplik

Aylık 1000 ton üretim kapasitesine sahip olan fabrikamızda üretilecek olan ipliğin çoğu, kendi örme kumaş fabrikamızda kullanılmasını hedefliyor.

Örme

Örgü fabrikamızda birçok markaya ait 120'den fazla son teknolojiye sahip makinalar ile aylık 1500 ton üretim gerçekleştirilmektedir.

Boya

Boyahanemiz aylık 1800 ton boyalı kumaş ve yardımcı işletme ile birlikte 3000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Baskı

Baskı tesisimizde bulunan son teknoloji rotasyon baskı makinalarıyla tüm örme kumaş çeşitlerine baskı yapılabilmektedir.

Konfeksiyon

2022 yılında kurulan konfeksiyon ünitemiz kısa zamanda aylık 2.000.000 parça üretim kapasitesinİ hedefliyor.

SAKA HOLDİNG ELAZIĞ ENTEGRE ÜRETİM

SAKA HOLDİNG ENTEGRE ÜRETİM TESİSİ 160.000 M2 ALANA SAHİP OLAN, KENDİ ENERJİSİNİ ÜRETEBİLEN 4.000 KW ENERJİYE SAHİP VE DOĞA İLE BÜTÜNLEŞMİŞ, YENİLİKÇİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE YAKLAŞIMLARI İLE FAALİYET GÖSTERİR.

ÇEVRE YAKLAŞIMLARI ÇERCEVESİNDE FALİYET GÖSTEREN VE FİRMAMIZIN SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARISINDAKİ EN ÖNEMLİ DEĞERİN ÇALIŞANLARIMIZIN OLDUĞU BİLİNCİYLE ÜRETİMİN VE YÖNETİMİN HER AŞAMASINDA "ÖNCE İNSAN" PRENSİBİYLE HAREKET EDEN SAKA HOLDİNG, TÜM SÜREÇLERİMİZDE MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYACI VE BEKLENTİLERİNE PROFESYONEL EKİBİYLE TAM HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

SAKA HOLDİNG ÇEVRECİ, DUYARLI VE KALİTE KONULARINA ÖZEN GÖSTEREREK YEREL VE ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÇALIŞMAYI VE BU STANDARTLARI SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDER.

0+
m2 Üretim Alanı
0+
Ton Aylık Üretim
0+
Aylık konfeksiyon parça üretim kapasitesi
0+
Ülkeye İhracat
Ürünler

Saka Tekstil Ürünlerimiz

Basın Odası

Bizden Haberler

SAKA HOLDİNG 2022

Saka: Ekonomideki Dalgalanmayı Doğru Planlamak Önemli

Ekonomide yaşanan dalgalanma, enerji kesintisi iş dünyası tarafından saniye saniye takip edilen gelişmeler.. Elazığ’da tekstil alanında yeni bir kapı aralayan Saka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Saka, yaşanan olumsuzları fırsata çevirmeye çalışan iş insanlarından biri.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi - Saka Tekstil

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi - Saka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan SAKA

Referanslar

Bizimle İletişimde Kalın

Bize, telefon numaralarımızdan, email adreslerimizde, sosyal medya hesaplarımızdan yazabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz.
İletişim

E-bültenimize Kayıt Olun

Bize WhatsApp'den ulaşın